Küçükler Satranç Şampiyonası Kampı

Antalya’da yapılacak olan 2017 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası kamp çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Profesyonel satranç sporcusu antrenörlerimiz ile haftanın 1 günü satranç konularını görsel materyal ve örnekler eşliğinde öğreniyoruz.

yonca-bilen-satranc-kamp-02

Her zamanki gibi bol bol taktik soru çözümleri sporcularımız tarafından artık ısınma egzersizi olarak kabul ediliyor. Ve belli sayıda soru çözdükten sonra esas antremanlara geçiyoruz.

yonca-bilen-satranc-kamp-03

Ders sonlarında olmazsa olmazımız notasyonlu maçlar. Kendi aramızda ve antrenörlerimiz ile yaptığımız maçların notasyonlarını saklıyor, bir sonraki hafta kamp antrenörümüz ile yaptığımız maçların analizlerini yapıyoruz.

yonca-bilen-satranc-kamp-04

Başlangıç seviye sporcularımız daha yolun başında oldukları için bol bol soru çözüyor ve maç yapıyorlar. Onlar için 2018 Küçükler Satranç Şampiyonasına daha kocaman 1 yıl var. İyi çalışmalar ve başarılar.

Sezonun ilk turnuvasında derece yaptık

Sezonun ilk satranç turnuvası olan 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Günü Satranç turnuvasında 8 yaş kategorisi 1. ve 3. sü […]

Hoşgeldin 2017

Hatay Küçükler İl Birinciliği öncesi kulüp içi son turnuvamızı 01 Ocak Pazar günü saat 14:00 da yapacağız. Tüm Yonca Bilen […]