Yaz Kampımız Dışarı Aktiviteleri

Yonca Bilen Satranç ve Zeka Oyunları yaz kampının 1. haftasını tamamladık. Sporcularımızın zihinsel gelişimi yanında fiziksel beceri ve kabiliyetlerini geliştirebilecekleri dışarı aktivitelerimizi özenle ve dikkatle seçtik. Atlantis Yüzme havuzunda Murat Bey ve antrenörleri eşliğinde yüzmeyi öğrenip eğlenerek zaman geçirmeyi amaçlıyoruz. Yüzme havuzunda kız sporcularımızın grup sorumluluğunu Büşra Hanım yapmaktadır.

ozgurbilen-cankurtaran

Erkek sporcularımızın grup sorumluluğunu aynı zamanda GÜMÜŞ cankurtaran belgesine sahip Özgür Bey yapmaktadır. Tüm sporcularımız tam güvenlik içinde…

yonca-bilen-yaz-kamp-tenis

Tenis için Melis Can tenis kortundayız. Özellikle kızlarımız için seçtiğimiz bu sportif faaliyet için tenis antrenörü Derviş bey ve ekibi ile çalışmaktayız. Tenis sporunun temellerini öğreneceğimiz bu aktivite ile yine bol bol eğlenip enerji atıyoruz.

yonca-bilen-yaz-kamp-futbol

Veee futbol. Erkek sporcularımızın gözdesi. Tabi kızlarımızda futbol oynamaya meraklı. Futbolumuz MKÜ Beden Eğitimi Antrenörlük bülümü mezunu Yunus Emre beye emanet.

Tüm dışarı aktivitelerimize grup sorumlusu Özgür Bey ve Büşra Hanım yanında Yonca Bilen’de koordinatör olarak eşlik etmektedir.

Yonca Bilen Yazar:

Yonca Bilen'in mühendis bir eşi vardır. Ve bu sitenin içeriği onun tarafından yazılmaktadır.