Minik Şahlar Festivalimiz

Yonca Bilen Satranç Spor Kulübü geleneksel Minik Şahlar Satranç Festivali bu yılda çok görkemli geçti. Toplam 5 kurumda bünyelerinde yapılan satranç Turnuvaları balonlar ve madalyalar ile festival havasında geçti.

yonca-bilen-minik-sahlar-satranc-senlik-03

Geçen yıl olduğu gibi bu yılda Yonca Bilen 500 çocuğumuzu satranç sporu ile tanıştırdı ve bu sporu sevdirmeye çalıştı. Geçen yıl ile birlikte toplam 1000 çocuğumuza ulaşan Yonca Bilen Satranç Spor Kulübü iyi organizasyonlar ile Antakya’da Kreş ve Ana okullarının mayıs ayını satranç ayı olarak anmalarını sağladı.

yonca-bilen-minik-sahlar-satranc-senlik-01

Satranç sporunu tanıtmanın yanında çocukların bu spora devam etmelerini teşvik etmek amacı ile tüm katılanların madalya ile ödüllendirildiği festival önümüzdeki yıllarda da devam edecek.

yonca-bilen-minik-sahlar-satranc-senlik-02

Kodlama Atölyemiz

Ve Zeka Merkezi olarak 21. yüzyılın olmazsa olmaz branşı KODLAMA. Elektronik ve Yazılım Mühendisi Özgür Bilen eşliğinde geleceğin meslekleri arasında […]

Gülkız Tulay Kulübümüzde

Türkiye Satranç Federasyonu Başkanı Sn. Gülkız Tulay yurt gezisi programı dahilinde ilimizi ziyaret etti. Antakya kulüplerine uğrayan Gülkız Hanım ilk […]